HTS tentiQ ürünleri Kefenrod, Almanya’da yer alan ISO 9001:2015 sertifikalı üretim tesisimizde tasarlanır, geliştirilir ve imal edilir.

Yenilik ve teknoloji, şirket felsefesinde en önde gelir; üretim sürecine büyük yatırım ise sürekli başarımızda en önemli etkendir. Bu sürekli yatırım politikası, şirketin sürekli olarak yüksek seviyelerde ürün kalitesi, verimliliği ve üretkenliği elde etmesini sağlar.

İnovatif ve yenilikçi çadır sistemleri

Tasarım ve imalat güçleri

Kaliteye bağlılığımız, tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerle yansıtılmaktadır. Tüm HTS tentiQ ürünleri etkin yapısal tasarım analizlerinden geçerek size, ürünlerimizin kullanım ömrü boyunca üstün performans sergileyeceğinin tam güvencesini verir.

  • Şirket, çeşitli geçici yapı sistemleri ve aksesuar ürünleri çok amaçlı yüksek hacimli İmalat İçin özel olarak tasarlanan ve İnşa edilen 64.000 m2’lik modern bir üretim tesisinde İşletilmektedir.
  • Tesis, günde 24 saat çalışma İmkan ve kapasitesine sahiptir, bu da haftada 30.000 m2’ye kadar bitmiş geçici yapı ürünü üretim çıktısını mümkün kılarak yıl genelinde yüksek üretim talebi ve sabit teslimat sürelerinin başarılmasını sağlar.
  • AutoCAD ve Strucad gibi sektör lideri uygulamalar da dahil olmak üzere, en son yazılımlarla tam donanımlı kapsamlı bir teknik tasarım ve yapısal analiz departmanı. Yeni teknolojilere yatırım yapmaya verilen büyük önem sayesinde hem yeni ürün tasarımı hem de özel tasarım projeler, tam İhtiyaca karşılık gelen en yüksek kaliteli, fizibilite çalışması yapılmış bir çözümle yaratılır.
  • Geliştirilmiş tesiste; her biri hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreci boyunca düzgün ürün akışını mümkün kılan gezer köprü vinç sistemiyle donatılmış altı adet amaca yönelik İnşa edilmiş üretim holü yer alır.
  • Başlıca çerçeve bileşenlerinin tümü (dikey şasiler, kirişler, çatı aşıkları ve beşik çerçeve) beş yüksek hızlı CNC, 5 eksenli (Bilgisayarlı Sayısal Denetimli) robotik makineden biriyle imal edilir. Bu gelişmiş üretim yöntemleri, rakipsiz bir hassas İmalat doğruluk derecesi sunarak mükemmel şekilde tasarlanmış bir son ürün sunar.
  • Tüm çerçeve bileşenleri katı kalite kontrolüne ve nihai denetim prosedürlerine tabidir. Nihai denetimi takiben ürünler paketlenir, bantlanır ve müşteriye gönderime hazırlanır.
  • Tüm fabrika İşletimi, dünya lideri serbest açıklıklı çadır sistemleri ve aksesuarlarımızı hem etkili hem de verimli bir şekilde kullanmamızı sağlayan güvenilir bir altyapı sistemiyle tamamen desteklenmektedir.

Bize Ulaşın

Üretim Videoları