Neden biz

HTS tentiQ, tüm dünyada tüm müşterilerine ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları, dünya genelinde satış ağı ve inovatif yenilikçi ürünler sağlayan güven duyabileceğiniz dünya çapında tanınmış bir markadır. Şirket, bir aile şirketinin müşteri odaklılığını, öncü tasarım inovasyonu ve ileri teknoloji üretim süreçlerini benzersiz bir şekilde birleştirir.Ürün Çeşitliliği

Almanya’da bulunan son teknoloji üretim tesisimizde üretilen çok çeşitli ve bol seçenekli geçici çadır ve prefabrik yapı sistemleri. Tesis, her hafta 60.000m²’ye kadar yeni yapı üretebilme kapasitesine sahip olup sipariş büyüklüğüne bakılmaksızın kısa teslimat süreleri sağlamaktadır.Dünya Çapında Satış Ağı

Şirket bünyesindeki teknik satış ekibi tüm dünyada stratejik konumlandırılmış olup yerel bilgi ve destek sunmaktadır. Hızlı tedarik, teslimat ve kurulum neredeyse her yerde sağlanabilmektedir.İnovasyon

Tasarım ve seçenekte optimumu garanti eden yeni teknoloji, materyal ve süreçlerle sürekli inovasyon. Tasarımlar küçük kubbeli çadırlardan en çarpıcı, benzersiz ve tamamen isteğe özel yarı kalıcı prefabrik yapılara kadar çeşitlilik göstermektedir. CAD/CAM tasarımcıları ve yapı mühendislerinden oluşan özel bir teknik ekip, isteğe özel projelerinizle bizzat ilgileniyor.Alman Kalitesi

Tüm ürünler, Almanya’da HTS tentiQ tarafından tasarlanarak üretilmektedir. Bileşenler, CNC makinelerinde üretilir ve el ile birleştirilir ve tüm yapılar Avrupa ve Uluslararası Standartlara uygun bir şekilde üretilir.

Videoyu izle


HTS tentiQ Hakkında


HTS tentiQ, yarım yüzyıllık deneyimini ve bilgi birikimini işletmenin kurulması ve gelişmesine ayırabilen bir sektör yenilikçisi Heinz Röder tarafından 2001 yılında hayata geçirilmiştir.

Bugün, HTS tentiQ, geçici yapı sektöründe lider bir güç olarak kabul edilmekte ve en geniş ve seçeneği en bol geçici ve yarı kalıcı etkinlik çadırları ve geçici yapılarından oluşan koleksiyonlardan birini tüm dünyada özel ve kamu sektörü işletmelere sunmaktadır.

Şirket, birçoğu ilk günlerinde HTS tentiQ tarafından istihdam edilmiş olan 170’den fazla son derece yetenekli ve eğitimli personelden oluşan iş gücüne sahiptir Kefenrod sitesinde. Bu, tüm küresel bölgeleri kapsamak ve yerel destek, tedarik, dağıtım ve gerektiğinde kurulum sağlamak için stratejik konumlandırılmış küresel satış uzmanlarından oluşan 50+ fazla ekibi kapsamaktadır.


Özel Çözümler

İhtiyaçlarınız için geliştirildi

Bakış


Tarihçe

Bugün yeni aile şirketi HTS tentiQ geçici çadır yapı sistemleri tasarım ve inşasında en önlerde yer almaktadır ve Heinrich Röder’in oğlu olan, 2001 yılında yeni şirketini kurarak aile geleneğinin yeni nesilde devam etmesini sağlayan CEO Heinz Röder tarafından yönetilmektedir.


1959

Röder aile çadır işletmesinin ilk adımları, şirketin kendi kira envanteri olarak kullanım için kanvas örtülerle ahşap çerçevelerin kiralanmasıyla başladı.

1961

Röder aile işletmesi, artık diğer çadır kiralama şirketlerine satış için sunulan çadırlarını temin ederek piyasada genişledi.

1965

Şirketin ilk zamanlardaki ürün çok yönlü, önceden kullanılan malzeme olan ahşap yerine ana çerçeve bileşenleri için ana malzeme olarak çeliğin kullanılmasıyla birlikte gelişti.

1975

Çekme alüminyumun gelişmesi ve bulunurluğu, çelikle kıyaslandığında alüminyumun sağladığı büyük ağırlık azalmalarıyla birleştiğinde, modüler çadır sistemlerinin yapımında kullanım için daha kullanıcı dostu bir malzeme olarak kendini gösterdi. Çekme alüminyum kullanımı, yeni tasarımı tam anlamıyla modüler bir sisteme dönüştüren keder sabitleme sistemi vasıtasıyla çatı ve duvar kaplamalarını sağlama almak için “keder” kanallar kullanarak büyük bir tasarım iyileştirmesini kolaylaştıran bütünleştirilmiş kanalların artı avantajına sahipti.

1978

Sürekli büyüyen bir çadır tasarımı çok yönlü keder oluk sistemli yeni alüminyum çerçeve kısa sürede Röder aile işletmesi için bir başarıya dönüştü. Ürünlere yönelik sürekli artan talepten yararlanmak amacıyla, Röder ailesi özellikle çeşitli çadır sistemlerinin toplu üretimi için yeni bir fabrika açtı. Fabrika, Röder ailesinin memleketi olan Wolferborn, Büdingen, Almanya’da yer alıyordu.

1984

Sürekli ürün geliştirme Röder aile işletmesinin büyük bir pazar lideri olarak sivrilmesini sağladı, geliştirme programının en önemli bölümü dünyanın ilk 2 katlı, çok seviyeli, ama tamamen sökülebilir bir yapıya sahip olan ve bugün dünya genelinde çok sayıda uygulamada görülebilen modüler çadırının tasarlanmasını, imal edilmesini ve piyasaya sürülmesini sağladı.

1992

Heinz ve Edwin Röder aile işletmesi RÖDER AG’yi Alman borsasına tanıttı.

1993

RÖDER AG şirketinin hissedarlığının büyük çoğunluğu Klöckner & Co AG tarafından satın alındı. Bu sırada Röder ailesi şirketteki mülkiyetini bıraktı.

1994

Heinz Röder işletmenin Klöckner & Co AG’ye devrini sonlandırdı ve RÖDER AG’den ayrıldı.

2001

Heinz Röder yedi yıl boyunca başka işlerle ilgilendikten sonar, yine Wolferborn, Büdingen, Almanya’da yeni uzman geçici yapı imalat şirketi RÖDER HTS High Tech Structures KG’yi kurdu.

2002

RÖDER HTS KG ilk satış bürosunu Birleşik Krallık, Fransa’da açtı.

2003

RÖDER HTS KG Orta Doğu bölgesinde hizmet veren bir satış bürosu açtı.

2004

RÖDER HTS KG, Bad Salzuflen, Almanya’daki rakip işletme HÖCKER STRUCTURES’ı satın aldı. HÖCKER STRUCTURES’ın stratejik olarak satın alınması yeni pazarlar açtı ve o dönemde RÖDER HTS KG tarafından sunulan ürün portföyüne yeni ürün serileri ekledi.

2005

RÖDER HTS KG ve HÖCKER GmbH, RÖDER HTS HÖCKER GmbH olarak bilinen tek bir ticari varlık olarak birleşti. Aynı yıl, RÖDER HTS and HÖCKER STRUCTURES üretim tesisleri Kefenrod, Almanya’da yer alan, yeni işletmeye açılan modern, 42.000 m2’lik bir genel merkez ve imalat tesisinde birleşti.

2006

RÖDER HTS HÖCKER GmbH Singapur’da tali satış bürosu açtı.

2007

RÖDER HTS HÖCKER GmbH Rusya ve Hindistan’da stratejik satış büroları açtı.

2008

RÖDER HTS HÖCKER GmbH diğer imalatçılar tarafından temin edilen diğer tasarımlarla tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanan yeni bir çadır sistemi çok yönlü tanıttı.

2009

Röder ailesi 2009 RÖDER HTS HÖCKER GmbH TENT-EXPO ticaret sergisinde çadır işindeki 50’nci yılını kutladı. Aynı yıl patentli karbon / alaşımlı karma çerçeve yapısı lanse edildi.

2010

Hafif ve serbest açıklıklı modüler çadır teknolojisinde dünyadaki ilk olan patentli karbon / alaşımlı karma çerçeve yapısı sisteminin resmi lansmanı yapıldı.

2011

Aile şirketi RÖDER HTS HÖCKER GmbH dünya genelinde 32 ülkede küresel olarak temsil ediliyor. Şirket, 42.000 m2’lik mevcut üretim tesisinin yanında 22.000 m2’lik bir alan aldığını duyurdu, bu yeni alan ilerideki büyümeler için yeterli ek alanı sağlayacak. İlk safha, 2.600 m2’lik modern bir PVC örtü üreten tesisin inşa edilmesiyle Ekim 2011'de tamamlanacak şekilde düzenlendi.

2012

RÖDER HTS HÖCKER GmbH askeri ve insani yardım çadırı özel bölümünü açarak, bu uzmanlaşmış sektörün değişken ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan yeni uzmanlaşmış hafif, çok yönlü hızla kurulabilen çadır üretimine başlamıştır.

2015

Bir iştirak şirketi olarak HTS Industriebau kurulmuş olup hızlı kurulabilen çelik iskeletli yapıların tasarımı ve üretiminde uzmandır.

2017

RÖDER HTS HÖCKER GmbH, yeni özel bir websitesiyle askeri bölümünü HTS Hızlı Kurulabilen Çadırlar olarak yeniden hayata geçirdi.Tasarım & Üretim

Geniş kapsamlı tasarım ve üretim kabiliyetlerimiz ve tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı