Şirketimizin çadır ve geçici prefabrik yapı uzmanlığı

Şirketimizin sahip olduğu teknik tasarım ve mühendislik bölümü, Özel Sipariş Etkinlik Çadırı ve Prefabrik Yapılarının tasarımında uzun yıllara dayanan deneyim ve birikime sahiptir. En ileri 3D CAD modelleme ve otomatik hassas CNC üretimle birlikte bu uzmanlık, HTS tentiQ’in bu son derece uzmanlaşmış alanın lider gücü haline gelmesini sağladı.

Sonsuz olanaklar

Fikir aşamasından, çalışma çizimleri, üretim, taşıma ve kuruluma kadar, özel projeler bölümümüz mümkün olan her türlü tasarımı yaratabilmektedir.
Yapılar, farklı boyut, biçimlerde tasarlanabilmekte ve olağanüstü iklimler veya ortamlardaki projeler için yüksek rüzgar ve kar toleransları için geliştirilebilmektedir.
Uzun yıllardan beri, tüm dünyada özel, kurumsal ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz ve gerçek anlamda yenilikçi, çarpıcı ve benzersiz etkinlik yapıları yaratıyor ve teslim ediyoruz.

Zaman ve Maliyet Tasarrufu

İsteğe Özel Etkinlik Yapılarını tasarlarken, ana amaçlarımızdan birisi, standart çadır ve yapı ürünlerimizde kullanılan stok bileşenlerden maksimum düzeyde kullanmaktır. Bu, projenin bileşenlerin tek tek üretilmesinden daha hızlı imalata geçilebileceği ve ayrıca maliyetlerin düşürüleceği anlamına gelmektedir.

Özel Tasarım Yapılar hakkında soru sorun


Özel Tasarım Çadır / Prefabrik Yapı Fotoğraf Galerisi