Kullanıma uygun olduğu yerler

  • Geçici veya yarı kalıcı etkinlik alanı
  • Tanıtım etkinlikleri
  • İkram
  • Spor etkinlikleri
  • Konferanslar
  • Sergiler


Yapı Genişliği

10.00m – 30.00m


Manhattan Yapısı, herhangi bir etkinlikte her zaman ilgi odağı olmayı sürdürecektir. Sadece göze çarpan görünümüyle değil, özel kalitesi ve konforuyla da mevcut cephe ve duvar sistemlerinde rakipsiz markalaşma ve tanıtım fırsatları sunar. Manhattan, çok çeşitli cilalı panelleri, çatı ve duvar seçenekleri, merdivenler ve balkonlar ile birçok şekilde özelleştirilebilmektedir.

Tek veya çift katlı üniteler ile 10,00 – 30,00 metre geniŞlik ve 4-6 metre yükseklik arasında değişen boyutlar arasında seçim yapın. Uzunluğu ise sınırsızdır. Standart ve özelleştirilmiş seçenekler mevcuttur.

Ana Bileşenleri

İskelet

İskelet, birleşim parçaları için yüksek dereceli anotlanmış alüminyum ve aşınmaya dirençli galvanizli çelik kombinasyonuyla, Almanya’da HTS tentiQ tarafından üretilmiştir.

 

Kaplamalar

DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837 dâhil uluslararası standartlara uygun olarak, son teknoloji düşük fitilli, mantara dirençli ve yüksek parlaklıkla, ateşe dayanıklı yarı saydam veya Opak PVC kullanılarak üretilmiştir.

Aksesuarlar

Manhattan’ın dış görünümü ve genel konforu, İzole termo çatı kaplaması, standart cilalı Avangart ve panoramik cilalı duvar panelleri, çift ve tek kapılar ve çift katlı üniteler için dâhili merdivenler, destekli balkonlar, teraslar ve izleme salonları gibi seçenekleri içeren çeşitli opsiyon el ilaveler ve aksesuarlar ile daha da zenginleştirilmiştir. Ve daha fazlası…

.

RÖDER HTS Manhattan Lüks Prefabrik Yapılar Hakkında


HTS tentiQ Manhattan Lüks Prefabrik Yapı Fotoğraf Galerisi