Çok Katlı Çadır / Prefabrik Yapı Kullanım Alanları

  • Büyük etkinlikler
  • Ağırlama
  • Satış Ofisi

 

  • Tanıtım Ofisi
  • Spor etkinlikleri
  • Ve daha fazlası


Çadır / Prefabrik Yapı Genişlikleri

10.00m – 40.00m


Bu üstün İki ve Üç Katlı Çadır ve Prefabrik Yapılar, birinci sınıf misafirperverliğin yanı sıra iyi bir görüntünün gerekli olduğu, spor veya diğer büyük ölçekli etkinliklerde bir çekim noktası olarak mükemmeldir. Her tasarım, iç avlu, balkonlar, izleyici alanları ve teras alanlarıyla adapte edebilir.

Standart serbest genişlikler 10.00m-40.00m arası iken, özel modüler tasarım gerçek uzunluk ve genişliğin sınırsız olduğu anlamına gelmektedir. Çok Katlı Çadır ve Prefabrik Yapıları standart tasarımlardan veya projenize uygun özel tasarım olarak sipariş edebilirsiniz.

Çok Katlı Çadır ve Prefabrik Yapı Ana Bileşenleri

İskelet

İskelet, Almanya’da HTS tentiQ tarafından bağlantı parçaları için birinci sınıf anodize alüminyum ve korozyona dayanıklı galvanize çelik bileşiminden üretilmektedir.

 

Brandalar

İki katlı çadır brandaları DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837 dahil en son uluslararası standartlara uygun bir şekilde düşük fitil, mantar önleyici, çok parlak beyaz, alev geciktiricili şeffaf veya Opak PVC kullanılarak sağlanmaktadır.

Çok Katlı Çadır ve Prefabrik Yapı Aksesuarları

Etkileyici görünüm ve fonksiyonellik, yalıtımlı hava dolu çatı brandaları, sert veya cam duvar çadır sistemleri, çift veya tek kapı, iç ve dış merdivenler, korkuluklar, üst ve alt kat çadır zemini döşeme sistemleri, dekoratif astarlar ve diğerleri dahil çok çeşitli aksesuar ile zenginleştirilebilir.

İki Katlı / Çok Katlı Çadır / Prefabrik Yapılar hakkında soru sorun


Çok Katlı Çadır ve Prefabrik Yapı Fotoğraf Galerisi