Çok geniş ve çeşitli parti çadırları ve geçici yapıların yanı sıra, HTS tentiQ, bir ortama uyarlamak ve zenginleştirmek için çok çeşitli çadır aksesuarları ve ekipmanlar sağlayabilmektedir.

Standart aksesuar ürünlerimiz arasında aşağıdakiler bulunmakta ve buna ilaveten çift katlı yapılarımız için merdivenler, isteğe özel ve ısmarlama seçenekler gibi daha özel aksesuarlarımız da bulunmaktadır.

 

Çatı

Geleneksel PVC çatı

Standart beyaz veya diğer renkleri mevcuttur, kumaşı mantar ve UV korumalı olup alev geciktirme açısından uluslararası yönetmeliklere uygundur. Çatı, düz veya taraklı çatı kenar saçağıyla tamamlanabilir.

Şeffaf poli-cam çatı

Aydınlık ve havadar bir ortam yaratan ve uluslararası yangın geciktirme yönetmeliklerine uygun şeffaf çatı panelleri

Duvarlar

PVC

Farklı renkleri mevcut, mantar/UV korumalı geleneksel yangın geciktirmeli PVC yan duvar Paneller, komple PVC veya Gregoryen stili veya panoramik pencere stilidir.

Masif / yalıtımlı

ABS masif duvarlar, daha iyi yalıtım özellikleri, birinci sınıf kaplama ve ekstra mukavemet ve güvenlik için mükemmel bir seçenektir. Daha detaylı bir sıcaklık kontrolünü sağlayan ISO-THERM duvar sistemi, etkileyici ve dayanıklı bir çözüm olup yüksek seviyede yalıtım sunmaktadır.

Cam

Yatay veya dikey panel şeklinde, bir alaşım veya UPVC iskelete sahip temperli laminat güvenlik çift cam duvar sistemi. Yüksek kaliteli bir sistem sunan şık bir duvar seçeneği olup yapının içinden ve dışından mükemmel bir görüş imkanı sunar.

Zemin Döşeme

İskelet-altı döşeme

Ahşap parkeler için sağlam, güvenli ve dengeli bir taban sağlayan bir çelik iskelet kullanır. Birinci sınıf döşemenin gerekli olduğu dengesiz zeminler için idealdir.

Alüminyum kaset döşeme

Bir dil-yiv sistemiyle hızlı ve kolay kurulum. Dengesiz zemin yüzeylerinin dengelenmesi için ideal olup kabloların kolaylıkla, güvenli bir şekilde ve tamamen gizli bir şekilde çekilmesini sağlar.

Ağır Hizmet Döşeme

Yüksek yük kaldırma kapasitesi için.