Çadır Kullanım Alanları

  • Fuarlar
  • Geçici veya yarı kalıcı etkinlik alanı
  • Ağırlama
  • Spor etkinlikleri
  • Festivaller
  • Ve daha fazlası


Çadır Genişliği

10.00m – 60.00m


Höcker P-SERİSİ Fuar Çadırı sistemi, hızlı kurulum süreleri sağlayan basit bileşenleri birleştirir. Çadır, yarım altıgen ve sekizgen uzantılar veya görsel görünümü dramatik bir şekilde zenginleştiren yüksek zirve çatı dönüşümleriyle kolaylıkla adapte edilebilir.

3.00-12m arası istenilen genişliklerde ve standart 2.40m saçak yüksekliğine sahiptir. 3.00m göz uzantılarıyla sınırsız bir şekilde genişletilebilen 6m uzunluktan başlar. Standart ve ısmarlama seçenekler mevcuttur.

Fuar Çadırı Bileşenleri

Çadır İskeleti

Çadır iskelet, Almanya’da HTS tentiQ tarafından bağlantı parçaları için birinci sınıf anodize alüminyum ve korozyona dayanıklı galvanize çelik bileşiminden üretilmektedir.

 

Çadır Brandaları

DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837 dahil en son uluslararası standartlara uygun bir şekilde düşük fitil, mantar önleyici, çok parlak beyaz, alev geciktiricili şeffaf veya Opak PVC kullanılarak sağlanmaktadır.

HÖCKER F Serisi Fuar Çadırı Aksesuarlar

HÖCKER F Serisi Fuar Çadır Sistemi, çelik iskelet altı veya entegre kaset döşeme sistemi, masif ABS veya cam duvar sistemleri, tek veya çift kapı astarlar, aydınlatma elemanları ve daha fazlası dahil bir dizi aksesuar ile kolaylıkla zenginleştirilebilir.

HÖCKER F Serisi Büyük Fuar Çadırları hakkında soru sorun


HÖCKER F Serisi Büyük Fuar Çadırı Fotoğraf Galerisi