Çadır Expo’ya Açık Davet

ÇADIR-EXPO, uluslararası etkinlikler ve geçici yapı sektörüne yönelik dünyaca tanınan “kurum içi” yıllık fuardır.  Şimdi onbeşinci yılında olan fuarda en son şirket ürün yenilikleri ve aksesuar ürünlerin sergilenmesiyle birlikte HTS tentiQ’ın mevcut olan çeşitli serbest açıklıklı yapı sistemleri sergilenmektedir. Bu etkinlik, HTS tentiQ üretim tesisinin ürün sergilemeleri ve bilgilendirici turlarını da kapsamaktadır.

Fuar HTS tentiQ ürünlerine ek olarak, ürün ve hizmetlerini sergilemek üzere dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer lider etkinlik sektörüyle ilgili ekipman tedarikçilerini kapsar. Diğer birçoklarının yanında mobilya, etkinlik / envanter yazılımı, iç kaplamalar ve HV/AC tedarikçilerini kapsar.

Fuara katılım ücretsizdir ve etkinlik boyunca ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı vardır. HTS tentiQ ayrıca ülke dışından gelenler için ücretsiz otel konaklaması ve havaalanından fuara ve fuardan havaalanına aktarma hizmeti sunar.

Giderek büyüyen etkinlik artık, Almanya’da özel amaçlı inşa edilen Wächtersbach fuar alanında Kasım ayında düzenlenen 4 günlük etkinlikte 2.000’in üzerinde katılımcı alıyor

2020’de sizleri de bekliyoruz.

Heribert Decher, CEO

Geçmiş Çadır Expo’lardan Fotoğraflar
TENT-EXPO Adres

HTS tentiQ TENT-EXPO
Messe Wächtersbach
Main-Kinzig- Strasse
D-63607, Wächtersbach
Germany

İletişim Detayları

HTS tentiQ
Kefenrod, D-63699
Germany
Tel: +49 (0) 60 49 95 100
Faks: +49 (0) 60 49 95 1020
Eposta:  tentexpo@hts-tentiq.com